Cookie Consent by Free Privacy Policy website

O firmě

OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI
STIMEX S.C.
se sídlem: LELEWELA 6/1, 30-108 KRAKOW, POLSKO
IČ: 121350108, DIČ: PL6772349214
pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.area69.cz

Obchod area69.cz je určen lidem, kteří chápou, že sex je mnohem více než blízkost při zhasnutém světle. Naše nabídka je určena všem, kteří si chtějí užít svůj čas sám na sám.

DISKRÉTNOST JE ZÁKLAD
Uvědomujeme si, že nakupování v erotickém obchodě může působit rozpaky. Nejdůležitějším požadavkem, jaký na nás kladou zákazníci, je právě diskrétnost. Všechny balíčky jsou pevně zabalené fólií, na níž jen stěží najdete nějaké náznaky toho, co je uvnitř.

NĚCO PRO ŽENY

Pro dámy jsme připravili vibrátory klasické i s výstupky, které poskytují mnohem více zážitků. Bezdrátový motýlek vám ukáže, co znamená příjemnost a povzbudí vás k dalším hrátkám. Oblíbeným gadgetem jsou rovněž erotická vejce, a možností jejich využití je opravdu nepřeberné množství – vždy však přináší rozkoš. Ženy, které hledají nové zážitky, by se měly určitě vyzkoušet gejšiny kuličky.

NĚCO PRO MUŽE

Pánové, prozměnu mohou vyzkoušet návleky na penis, které zajistí rozkoš partnerce, a také erekční kroužky. Mimořádným objevem může být také masér prostaty – toto malé zařízení vám umožní prožít opravdové vzrušení. Chcete-li překvapit svoji partnerku, můžete zvolit pomůcky pro zvětšení penisu, například pumpičky nebo proextendery.

A CO TAKHLE SPOLEČNÁ ZÁBAVA?

Ke společným hrátkám vás zajisté povzbudí anální lubrikační gely, nebo lubrikanty – je to skvělá příležitost namasírovat partnera nebo partnerku a poznat svá nejcitlivější místa. Těm, kteří dávají přednost něco silnějším zážitkům doporučujeme pomůcky BDSM a erotické kostýmy.

EXKLUZIVNÍ OBCHOD PRO EXKLUZIVNÍ ZÁKAZNÍKY

Náš obchod se vyznačuje bohatým sortimentem, který neustále roste – díky tomu můžeme navrhnout nová a jedinečná řešení, která změní ložnici v kouzelné místo. Pro ty náročnější jsme připravili akční ceny a pro netrpělivé záruku, že vybrané pomůcky dorazí už příští den.

KONTAKT

STIMEX S.C.

Zawiła 69
30-390 KRAKOW
POLSKO

IČ: 121350108
DIČ: PL6772349214
Číslo bankovního účtu: 6911052001/5500

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.